ایجاد سیکس پک با لیپوماتیک:آب کردن چربی برای نشان دادن ماهیچه‌ها

سیکس پکجذاب شدن با بدن تراشیده شده چیز جدیدی نیست و امروزه تمرکز فزاینده اجتماع ما بر روی تناسب اندام، بسیاری از مردان سیکس پک ظاهر مورد علاقه را خود را تراش می‌دهند و در تلاش برای دستیابی به سیکس پک فرم دیگری هستند. پس نباید تعجب کرد که یک سوال معمول از سوی مردان علاقه‌مند به عمل جراحی پیکر تراشی بدن این است که آیا لیپوماتیک می‌تواند برای آن‌ها سیکس پک ایجاد کند یا نه. لیپوماتیک برای مدت‌های طولانی یکی از محبوب ترین فرآیندهای جراحی زیبایی برای مردان و زنان بوده است و بهترین نتایج در افرادی دیده می‌شود که شیوه زندگی سالم را تمرین می‌کنند. این روش با استفاده از یک کانولای کوچک استفاده می‌کند تا با کاهش چربی بین هر عضله، و ایجاد لایه‌های ظریف چربی بر روی شکم به منظور کمک به ایجاد برجستگی هر عضله؛ ظاهر عضلات شکم را بهبود بخشد.

مردان و جراحی زیبایی


استقبال از جراحی‌های زیبایی در حال افزایش است و امروزه مردان برای انجام عمل جراحی زیبایی بیشتر از هر زمان دیگر مشتاق هستند. فرآیندهای زیبایی برای مردان افزایش یافته است، و فهمیدن علت آن دشوار نیست.

  • اولا، استانداردهای غیرواقع بینانه زیبایی تنها برای زنان اعمال نمی‌شود. مردان با فشارهای فزاینده ای مواجه می‌شوند تا از رقابت خود تقریبا در تمام زمینه‌ها، از جمله ظاهر، برجسته به نظر برسند. نتیجه این است که مردانی که احساس عدم رضایت از بدن خود دارند، ممکن است با عزت نفس پایین و یا خجالت زدگی دست و پنجه نرم کنند.
  • دوما، حفظ ظاهر جوان و سالم می‌تواند منافع و فرصت‌های شغلی برای مردان داشته باشد. بعضی از مردان احساس می‌کنند که داشتن اعتماد به نفس بیشتر که از مراقبت از ظاهر آن‌ها ناشی می‌شود، بر عملکرد شغلی آن‌ها تاثیر می‌گذارد و موجب می‌شود که آن‌ها ارتقای بیشتری را کسب کنند و به آن‌ها کمک می‌کند تا موقعیت مثبتی را به دست آورند.
  • در نهایت، زمانی که صحبت از فرآیندهای زیبایی به میان می‌آید، جراحان زیبایی امروزه می‌دانند که مردان چه می‌خواهند. در حالی که زنان، انحناهای هموار و تغییرات ظریف را ترجیح دهند، پیکرتراشی بدن مردان ممکن است از یک روش نسبتا متفاوت برای نشان دادن شکل طبیعی و مردانه استفاده کند.

چالش سیکس پک 


چالش سیکس پکبسیاری از مردان دوست دارند که ماهیچه‌های شکمی شبیه واش بورد داشته باشند، اما هنگامی که نتیجه‌ای را که می خواهند پس از تمرین دشوار مشاهده نمی‌کنند، دلسرد می‌شوند. آنچه که برای داشتن سیکس پک لازم است، فقط به روال تمرینی شما وابسته نیست، بلکه رژیم غذایی، سبک زندگی و متاسفانه ژنتیک شما موثر است. در حالی که بعضی از افراد بدون تلاش به ماهیچه‌های شکمی شکل گرفته می‌رسند، سایر افراد برای تغییری جزیی عرق می‌ریزند و برای باشگاه وقت صرف می‌کنند و از نتایج حاصله ناامید می‌شوند.

چه چیزی باعث ایجاد سیکس پک می‌شود

اینترنت در مورد همه چیز پر از مقالاتی با عنوان چگونه سریع به فلان مورد برسیم، میباشد و داشتن سیکس پک کامل از این قائده مستثنی نیست. علی رغم فراوانی منابعی که ممکن است سعی کنند راه حل سریعی برای درخواست شما در مورد داشتن ماهیچه‌های سیکس پک نشان دهند، به دست آوردن و حفظ نیم تنه خوش فرم، یک هدف بلند مدت است که تعهد جدی می‌طلبد. اول از همه، اگر فقط به انجام دراز نشست که شناخته شده ترین ورزش شکمی است می‌پردازید، داشتن یک سیکس پک قابل توجه دشوار است. این مسئله به این دلیل است که هر بخش از شکم شما باید تقویت شود. یک مربی شخصی خوب یا برخی از تحقیقات فردی می‌تواند به شما در پیدا کردن یک برنامه مناسب که شامل تمرین‌های مختلفی درگیر کننده شکم است، کمک کند. ثانیا، اگر هدف شما رسیدن به ماهیچه‌های شکمی عالی باشد، باید تمام بدن خود را نیز تقویت کنید. این گفته به عقیده بسیاری از افرادی که تصور دارند تمرکز محض بر روی شکم برای فرم دهی این ماهیچه‌ها کافی است، غیر منطقی به نظر می‌رسد. عضله، چربی سوز اصلی در بدن شما می‌باشد، بنابراین تمرین بالا تنه و پایین تنه می‌تواند با سوزاندن چربی که بسیاری از مردان در ناحیه شکم خود دارند، به داشتن سیکس پک کمک کند. یک برنامه هوازی که شامل دویدن یا دوچرخه سواری باشد، می‌تواند مکمل خوبی برای هر تمرین شکمی باشد.

چرا تنها خوش اندام بودن همیشه کافی نیست؟

اگر تمام حرکات تقویتی شکمی که باید سیکس پک ایجاد کنند را انجام داده‌اید اما هنوز تغییر چندانی مشاهده نکرده اید، ممکن است عوامل متعددی در مسیر شما وجود داشته باشد. مصرف بیش از حد گلوتن، لبنیات یا قند می‌تواند با جایگزینی کالری‌هایی که شما اخیرا سوزانده‌اید، مانع از مشاهده نتایج تمرین تان شود. در نهایت، اینکه سیگار می‌کشید یا خیر، چقدر آب مصرف می‌کنید و حتی میزان خواب شما می‌توانند نقش مهمی در این داشته باشد که شما سیکس پکیس خود را مشاهده کنید.

چالش مردان امروزی

برای برخی‌ها، دستیابی به شکلی که برای میان تنه خود می‌خواهند، می‌تواند سال‌ها طول بکشد، و درحالی که بسیاری از مردان می‌توانند با کاهش بیشتر در مصرف کالری خود، بسیاری از اضافه وزن‌شان را از دست بدهند، همه علاقه‌مند نیستند که سبک زندگی خود را فقط برای از دست دادن چند پوند سر سخت، تغییر دهند. اما مبارزه واقعی ممکن است به سادگی این باشد که امروزه مردان بسیار کار کنند. بین کار، خانواده، زندگی اجتماعی و عادت‌های شخصی، مردان کمتری زمان آزاد دارند تا به اندازه‌ای که می‌خواهند فعال باشند. غذا و نوشیدنی‌ها نیز می‌توانند جنبه تمام و کمال یک زندگی حرفه‌ای یا اجتماعی باشند، و باعث می‌شود رژیم غذایی به عنوان یک گزینه، سخت به نظر برسد.

لیپوماتیک و تناسب اندام


لیپوماتیک و تناسب اندامحقیقت این است که لیپوماتیک و آمادگی جسمانی همیشه در کنار هم بوده‌اند. در حالی که لیپوماتیک می‌تواند نتایج قابل توجهی به دست آورد، این روش از افزایش وزن در آینده جلوگیری نمی‌کند، بنابراین هرکس که به دنبال نتایج طولانی مدت باشد، باید به شیوه زندگی سالم روی آورد. علاوه بر این، افرادی که به طور معنی داری اضافه وزن دارند، معمولا متقاضی خوبی برای لیپوماتیک نیستند، زیرا لیپوماتیک تنها می‌تواند سلول‌های چربی را از لایه زیر جلدی حذف کند. به همین دلیل است که بسیاری از مردان و زنان دوست دارند از لیپوماتیک استفاده کنند تا آخرین تلاش‌ها در جهت تناسب اندام خود را انجام دهند، برآمدگی‌های سفت و سخت را لاغر کنند و بدن خوش فرم شان در زیر آن‌ها را ظاهر نمایند. ارتباط بین لیپوماتیک و تناسب اندام تنها به مرحله قبل از عمل محدود نمی‌شود. نتایج لیپوماتیک تنها زمانی دائمی هستند که شما آن‌ها را دائمی کنید، یعنی مراقب سلامت خود و جلوگیری از اضافه وزن باشید. بسیاری از مردان و زنان عقیده دارند که انجام لیپوماتیک آن‌ها را به لاغر و سلامت ماندن ترغیب می‌کند. خبر خوب این است که تقریبا همیشه جلوگیری از افزایش وزن آسان‌تر از کاهش وزن است و جراح لیپوماتیک شما می‌تواند به شما در مورد برخی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی سالم برای حفظ نتایج بدن خود راهنمایی کند . ممکن است لیپوماتیک برای همه مناسب نباشد، اما مردانی که در تلاش برای رسیدن به یک بالا تنه خوش فرم هستند، ممکن است علاقه مند باشند بدانند که این روش چگونه می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا به اهدافشان دست یابند. اگر به آخر خط رسیده‌اید و آماده پیشرفت قطعی هستید، از جراح زیبایی خود بپرسید آیا متقاضی خوبی برای لیپوماتیک هستید یا خیر.

لیپوماتیک چه نوع چربی را می‌تواند از بین ببرد؟


دو نوع چربی در بدن شما وجود دارد: احشایی و زیر جلدی.

  • چربی احشایی در عمق بیشتر بدن ذخیره می‌شود و اطراف اندام‌های داخلی را می‌گیرد. فراوانی چربی احشایی چیزی است که باعث چاقی می‌شود و با خطرات سلامتی مانند دیابت همراه است. لیپوماتیک نمی‌تواند چربی احشایی را حذف کند، اما رژیم و ورزش می‌تواند این کار را انجام دهد.
  • از سوی دیگر، چربی زیر جلدی، به طور مستقیم در زیر پوست قرار دارد. این نوع چربی با ورزش یا رژیم غذایی به سختی از بین میرود و عمدتا به وضعیت ژنتیکی شما بستگی دارد. به عنوان مثال، افرادی که دارای غبغب هستند، اغلب می‌توانند تایید کنند که چربی سفت و سخت زیر چانه، با تلاش‌هایی در راستای شیوه زندگی به همان شیوه‌ای که روی ترازو مشاهده می‌کنید، تغییر می‌کند. لایه مشترک چربی در قسمت میان تنه ​​و یا بر روی باسن‌ها، مانند چربی موجود در پهلوها و یا "برآمدگی بالای باسن"، از چربی زیر جلدی تشکیل شده است، و باعث می‌شود بسیاری از مردان و زنان به طور مشابهی احساس ناامیدی داشته باشند که اهداف تناسب اندام آن‌ها غیر قابل دستیابی است. به همین دلیل است که شما می‌توانید در شکل کلی خوبی باشید و همچنان شکم گوشتالویی داشته باشید، و تقریبا غیر ممکن می‌شود که به یک سیکس پک قابل توجه برسید.

 

چه چیزی لیپوماتیک را برای مردان متفاوت می‌کند


لیپوماتیک یکی از محبوب ترین روش‌های انتخابی برای هر دو جنس است، اما لیپوماتیک مردان از لیپوماتیک زنان در چند شیوه اساسی متفاوت است.

مردان و زنان چربی را به صورت متفاوتی ذخیره می‌کنند و یکی از تفاوت‌های عمده میزان چربی است که ذخیره می‌شود. زنان عموما چربی بیشتری نسبت به مردان دارند، در نتیجه لیپوماتیک مردان به جای بخش‌های بزرگ بدن، غالبا روی قسمت‌های هدف خاصی تمرکز می‌کند. زنان همچنین تمایل دارند بدنهای باریک تری نسبت به مردان داشته باشند، و از بین بردن چربی‌های بیش از حد از بدن مردان می‌تواند ظاهر ناخوشایندی ایجاد کند.

مردان و زنان همچنین تمایل به ذخیره چربی در مناطق مختلف بدن دارند. در حالی که چاقی ناخواسته در اطراف بالا تنه در میان هر دو جنس مشترک است، زنان چربی‌های ناخواسته بیشتری را در اطراف باسن یا پهلوها ذخیره می‌کنند. از سوی دیگر، مردان بیشتر چربی را به طور مستقیم در ناحیه شکم ذخیره می‌کنند، در صورتی که برای تلاش در جهت داشتن سیکس پک، دقیقا باید در اطراف شکم چربی نداشته باشید.

مردان و زنان همچنین دارای اهداف زیبایی مختلف هستند. اغلب افراد، صرف نظر از جنسیت، به طور کلی یک بدن باریک، و خوش اندام میخواهند، اما زنان اغلب لیپوماتیک را برای کمر، ران‌ها یا باسن انتخاب می‌کنند. مردان به ندرت از لیپوماتیک برای رانها یا باسن استفاده می‌کنند، به جای آن روی شکم، پهلوها، پشتکمر سینه و گردن تمرکز می‌کنند.

در نهایت، یکی از تفاوت‌های اصلی در انجام لیپوماتیک برای مردان در مقایسه با زنان چگالی چربی است. توافق عمومی در بین جراحان زیبایی این است که انجام لیپوماتیک برای مردان مشکل تر است زیرا چربی آن‌ها حالت فیبری بیشتری دارد. این کار می‌تواند شکستن و حذف سلول‌های چربی را، به ویژه در دستان یک جراح بی تجربه، دشوار نماید.

آمادگی برای عمل خود


آمادگی برای عمل خوداگر تصمیم گرفتید برای لیپوماتیک برنامه ریزی کنید، می‌توانید بخش زیادی از فرآیند را قبل از آن با آماده سازی خود انجام دهید. گام‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای اطمینان از بهترین نتایج لیپوماتیک، انجام دهید:

از جراح خود سوالات درست را بپرسید

همیشه بهتر است قبل از ملاقات با جراح زیبایی خود، برای مشاوره خود را آماده کنید. توضیح دهید که اهداف شما برای پیکر تراشی چیست و از تجربه او در کمک به دیگر مردان برای دستیابی به اهداف مشابه سوال کنید. در مورد شیوه زندگی خود، از جمله هر دارویی که مصرف می‌کنید، صادق باشید و از عکس‌های قبل و بعد واقعی بیماران را درخواست کنید. قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام پزشک بهترین جراح لیپوماتیک برای شما خواهد بود، بهتر است با چند جراح مشورت کنید.

به اهداف کاهش وزن خود دست پیدا کنید

از آن جایی که پیکر تراشی جایگزین کاهش وزن نیست، مطمئن شوید که حداقل 6 ماه قبل از اقدام برای جراحی، در محدوده وزنی هدف قرار بگیرید. وزن شما باید پایدار باشد و شیوه زندگی شما باید بتواند وزن‌تان را بدون چاق شدن دوباره، حفظ کند.

به غذاهای سالم روی آورید

برای اطمینان از راحت‌ترین فرآیند بازیابی، قبل از عمل جراحی زیبایی، غذاهای سالم تهیه کنید. این کار نه تنها باعث جلوگیری از نیاز به ترک خانه در طی چند روز اول بهبودی می‌شود، بلکه مصرف مقدار زیادی از غذاهای مغذی به بدن شما کمک می‌کند تا به سرعت و با خیال راحت بهبودی یابد و می‌توانید در کمترین زمان به روال عادی خود بازگردید .

لیپوماتیک چگونه کار می‌کند


لیپوماتیک چگونه کار می‌کندهنگامی که برای رسیدن به ماهیجه‌های شکمی تخت تلاش می‌کنید، لیپوماتیک کمک کننده است. لیپوماتیک 360 درجه به عنوان یک رویکرد جامع برای پیکر تراشی شامل فرم دهی کمر، پهلوها و شکم می‌باشد. هدف از لیپوماتیک 360 درجه این است که تمام بالا تنه را شکل داده و یک اندام متناسب تر که به سادگی چربی فراوان زیر جلدی دارد را به ارمغان بیاورد. این روش با حذف دائمی یک مقدار محدود از سلول‌های چربی از ناحیه هدف کار می‌کند. جراح شما در ابتدا برش‌های کوچکی را در اطراف ناحیه هدف ایجاد می‌کند. سپس یک لوله نازک به نام کانولا را یک به یک از طریق هر برش وارد می‌کند، و به صورت دستی سلول‌های چربی را با لرزش و مکش آن‌ها از بدن حذف می‌کند.

محدودیت‌های لیپوماتیک


در حالی که هر گونه رویکرد برای فرم دهی بدن، از جمله لیپوماتیک ، برای بهبود شکل بدن استفاده می‌شود، لیپوماتیک برای هر کسی که در حال حاضر دارای اندام کلی خوبی نیست، مناسب نمی‌باشد. از بین بردن مقدار زیادی چربی با لیپوماتیک نه تنها ناسالم است، بلکه می‌تواند نتایجی را حاصل کند که غیر طبیعی می‌باشد. اگر علاقه مند به داشتن سیکس پک با کمک لیپوماتیک هستید، در ابتدا به وزن هدف خود برسید و یک شیوه زندگی سالم پیش بگیرید که شامل برخی از انواع ورزش‌های شکمی باشد تا شکل ماهیچه‌های شما طبیعی ظاهر شود.به این پست امتیاز دهید.
ایجاد سیکس پک با لیپوماتیک:آب کردن چربی برای نشان دادن ماهیچه‌ها
1 از 1 رای